tel. 44 681 73 57, 603 847 798

Oferta handlowa

Wyszukiwarka

RATY

RATY

MATERIAŁY

Domy w systemie szkieletowym powstają z bali i kantówek drewnianych. Nasza firma pozyskuje surowiec z Austrii i Rosji, który charakteryzuje się bardzo małym przyrostem słoja z uwagi na surowe warunki klimatyczne. Są to kantówki czterostronnie strugane i fazowane, wysuszone komorowo do wilgotności ok. 16%.

W tak wysuszonym drewnie nie rozwijają się zarodniki grzybów i pleśni. Drewno to nie wypacza się i nie skręca, utrzymuje stabilny wymiar. Najczęściej stosowane gatunki to świerk i modrzew syberyjski. Cała konstrukcja drewniana, deski elewacyjne , podbitki , boazerie, posiadają atest i spełniają warunki wymagane w budownictwie i handlu na terenie Unii Europejskiej.

Posiadamy w sprzedaży bale klejone na mikro wczepy KVH i bale klejone warstwowo BSH, w różnych przekrojach i długościach do 13 mb.

Do budowy domów nie używamy drewna sezonowanego, za wyjątkiem łat służących jako ruszt do mocowania dachówek oraz elewacji. Posiadamy duży wybór desek elewacyjnych w różnych kształtach i szerokościach. Możemy na życzenie klienta wykonać lazurowanie drewna z suszeniem i utwardzeniem w podczerwieni. Dużą uwagę przywiązujemy do jakości i dokładności wszystkich elementów drewnianych, które zakupujemy w renomowanych firmach europejskich.

Materiały elewacyjne to nie tylko drewno, wyprawy akrylowe, silikonowe czy sylikatowe występujące w bardzo dużej ilości barw, to również sidingi PCV ,na które otrzymujemy 50 lat gwarancji na odbarwianie się i odkształcanie. Nie porównywalnym atutem sidingu PCV jest odporność na zabrudzenia i łatwość przywrócenia czystości ścian. Montujemy sidingi w profilu D - pół bal, który jest piękną imitacją bali drewnianych. Sidingi PCV polecamy szczególnie w miejscach zacienionych, zadrzewionych, przy zbiornikach wodnych. W budowie domków letniskowych, kempingowych- są w 100% odporne na korozję biologiczną.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 203546