tel. 44 681 73 57, 603 847 798

Oferta handlowa

Wyszukiwarka

RATY

RATY

USŁUGI

Usługi, które Państwu oferujemy dzielimy w naszej frimie na poszczególne ekipy, odpowiedzialne za wykonanie każdego etapu remontu czy też budowy domu. Wszystkie osoby pracujące w naszej firmie świetnie znają się na swoim fachu.

Na dzień dzisiejszy posiadamy fachowców, którzy od wielu lat pracują w swoim zawodzie cieśla-dekarz; wykonując konstrukcje ścienne, dachowe wraz z montażem pokryć typu: blachodachówki, dachówki ceramiczne, dachówki z posypką minteralną i gonty bitumiczne.

Osobna ekipa specjalizuję się w docieplaniu budynków i kładzeniu wypraw ściennych, tynków: mineralnych, silikonowych i silikatowych.

Kolejna ekipa odpowiedzialna jest za montaż drzwi, okien, parapetów, boazerji wewnętrznej i zewnętrznej (drewnianych elewacyjnych i pcv) w konstrukcji drewnianej oraz montaż ścian działowych.
Zagospodarowanie poddaszy, docieplanie wełną mineralną wraz z paraizolacją, elektryką, montażem płyt karton-gips, gipsowaniem i malowaniem.

Posiadamy fachowców układających płytki ściana-podłoga oraz montaż instalacji centralnego ogrzewania, wody i kanalizacji.

Na usługi wystawiamy faktury oraz wystawiamy gwarancję pisemną, zgodną z wymogami Unii Europejskiej na okres dwóch lat.

Zapraszamy

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 203546